Menu Leaf White w lines

ארונות קיר איכותיים ומעוצבים

ארונות קיר איכותיים ומעוצבים
ארון קיר מהווה כיום את אחד הארונות היותר מבוקשים, וזאת כי אנשים מבקשים לנצל את השטח באופן אידאלי – אם כי החדרים שבונים כיום פחות גדולים מבעבר ואם כי מבקשים להשאיר כמה שיותר מקום פנוי ומאוורר, מבלי ליצור תחושת עומס מעיקה.

ארון קיר מיישר קו עם הסגנון המודרני, בו פחות שווה יותר ומראה מינימליסטי משווה יוקרה לצד איכות, וזאת כאמור מבלי להתפשר על מקום מותאם צורך.

זרימה נקייה

הרבה פעמים כאשר אנשים מבקשים חדרי ארונות מעוצבים, הם בוחרים בארון קיר על מנת לנצל באופן אידאלי את המקום הפנוי בחדר, כאשר כפי שציינו גם התוצאה הוויזואלית מרהיבה, ולו כי המראה הסופי מעניק תחושה אחידה, כלומר הזרימה בין הקיר לבין הארון נעשית באופן מושלם, כאשר בנקודה זו ניתן לבחור בצבע זהה לזה של הקיר (על מנת שיראו כיחידה אחת), או לחלופין לבחור בצבע קונטרסטי, על מנת ליצור תחימה.

סגירה

אחד המאפיינים שמייחדים ארון קיר טמון בסוג הסגירה והפתיחה, במה מדובר? ובכן ממש כפי שארון הקיר משתלב באופן אידאלי עם המקום הפנוי בחדר בהתאם למידות המדויקות של האזור הפנוי (כל עוד הוא נבנה אצל נגר פרטי), כך גם הדלתות מיישרות קו עם התפישה שעליהן לתפוס כמה שפחות מקום, ועל כן הפתיחה שלהן אינה מושתתת על ציר שנע כלפי חוץ, אלא הן נעות באופן מאוזן. מכאן שגם אם המיטה צמודה לארון, או באופן כללי אין מקום רב בחדר, טוב לדעת ששימוש בדלתות אינו יגזול מקום חשוב.

מהחוץ אל הפנים

לצד העובדה שמראה של ארונות קיר מאוד מרשים ומבחינה פרקטית מאוד מדויק בהתאם לנתוני החדר, יש להקפיד על חלוקה פנימית חכמה ואף מותאמת אישית, וזאת על מנת שהארון יישאר מסודר ביתר קלות, על מנת שכל סוג של תכולה תקבל מענה אידאלי, שהגישה תהיה נוחה, שהמקום ינוצל כהלכה, על מנת למנוע עבודה מיותרת (כגון קיפול או גיהוץ מחדש) ובנוסף גם חשוב שפשוט יהיה נעים לפתוח ולהשתמש בארון. אי לכך יש לחשוב כמה מקום עבור תלייה מבקשים, האם מבקשים מקום ייעודי עבור עניבות ומצעים, האם מבקשים מגירת תכשיטים, האם תמיד חלמתם על מעמד לכובעים, האם מבקשים מקום ייעודי עבור הנעלה ואף מומלץ לבחון שילוב תא נסתר עבור אחסון של שטרות, דרכונים, או תכשיטים יקרים.

התחושה שמאחורי ארון קיר מעץ

חדרי ארונות מעוצבים אלו חדרים שמצד אחד מאוד פרקטיים ומפנקים ובאותה נשימה גם מאוד מרשימים, במיוחד אם בוחרים בפתרון כגון ארונות קיר מעץ מלא או כוורת מעץ במידה הנכונה, וזאת כי עץ הנו חומר מיוחד ואיכותי, חומר יוקרתי וטבעי, חומר שמקרין שלווה אלגנטית, כך שמדובר בחומר שמרגיש נכון להכניס אל חדר השינה או אל חדר הארונות – מקום בו מבקשים להתרווח ולהירגע. עם זאת, אין זה אומר שלא ניתן ליהנות מארון עץ בעל רמת גימור אשר מסתירה את הטקסטורה הטבעית של העץ – הכול שאלה של חיבור אישי וטעם עיצובי.

איכות

כאשר מרהטים בית שעומדים לגור בו במשך כמה שנים, יש להקפיד שכל בחירה תהיה מושכלת ואיכותית, וזאת כי אין טעם לשלם פעמיים. אי לכך יש להקפיד הן שהחומרים (הלוחות מהם עשוי הארון והפרזול) יהיו איכותיים והן שבית המלאכה בו בוחרים אכן מקצועי, אמין ושואף לשביעות רצון מלאה מצד הלקוח. מכאן שאם גם אתם מבקשים ליהנות מארון קיר (או כוורת מרשימה)  ואם גם אתם יודעים להעריך את איכויות הריהוט מעץ – גם אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות המרוצים שלנו, גם אתם מוזמנים ליהנות מצוות נגרים מקצועי, איכותי ומנוסה, אשר בין היתר מחזיק בכלי עבודה מתקדמים, עומד ביעדים ובזמנים, מעניק יחס אישי לצד ליווי צמוד (ממעמד הקונספט ועד למעמד המסירה וניחן במחויבות גבוהה כלפי הלקוח, ועל כך יעידו אין ספור לקוחות מרוצים.

מאמרים נוספים

עכשיו בסושיאל

אהבתם? שתפו

מאמרים קשורים

ארונות אמבטיה: היופי בפרטים הקטנים

אחד הנכסים החשובים של חדר אמבטיה נוגע לארון אמבט, וזאת כי מדובר באלמנט עיצובי ופרקטי גם יחד, מדובר באלמנט שמאפשר לאחסן את סך התכולה הרצויה מאחורי דלתות ואף באופן מאורגן ומקוטלג לקבוצות, ובו זמנית מדובר באלמנט שמוסיף לא מעט אווירה ואף יוצק אמירה.

משרדים

נגרות למשרדים

נגרות מקצועית עונה על צורך הרבה יותר גדול מאשר פרקטיקה, וזאת כי נגרות מקצועית בין היתר גם משדרת יוקרה, רצינות, חזון ומגוון ערכים חשובים אשר מבקשים להעביר ללקוח שזה עתה נכנס למשרד.

עיצוב מטבח מודרני – שילוב של עיצוב ואיכות

עיצוב מטבח מודרני הוא עיצוב ברוח התקופה. העיצוב צריך להתאים למה שנחשב "עכשיווי" אך להיות מעודכן מספיק כדי לשמש אותך בצורה הטובה ביותר גם בעוד שנים. העיצוב משלב לרוב קווים נקיים, הצבעים יכולים להיות מלאי תעוזה והטכנולוגיה במטבח היא חדשנית ותעבוד בשבילך.

נגר-בכפר-ואיציק-ניב-מציגים-נגרות-אומן

מטבח מעוצב

לעצב מטבח בהתאמה אישית זו משימה מורכבת ביותר, כי לפני הכול המטבח צריך להיות שימוש. מעבר לכך שעל המטבח להיות פרקטי הוא גם חייב לעמוד בציפיות של הלקוח ולהתאים לכל הדרישות שלו, ולכן חשוב לעצב אותו בצורה מושלמת. אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים להזמין שירות מקצועי של עיצוב מטבחים דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, כי זה בדיוק מה שאנחנו בנגר בכפר עושים מזה שנים רבות.

נגריות מטבחים שהופכות חלום למציאות

אחד האזורים השוקקים בבית הוא המטבח. הוא יכול לשמש אותך ואת בני משפחתך שעות רבות או מעטות, אך הפעילות בו מגוונת ומאופיינת בפעלתנות רבה. המטבח צריך לענות על צרכים שונים, בהם נוחות עבודה, פרקטיות ויופי. מטבח שנעים להיכנס אליו הוא מטבח שכיף לעבוד בו וליצור בו מטעמים ולבלות בו. נגריות מטבחים יוכלו לספק לך בדיוק את המטבח הזה.

נגר בכפר מציג נגרות אומן במטבחי עץ

מטבח מעץ – לתת לאיכות להוביל  

העץ הוא החומר המוביל בייצור רהיטים ומטבחים. החומר המסורתי עבר לאורך השנים שינויים רבים ובזכות טכנולוגיות מתקדמות אפשר ליהנות ממגוון רחב של עיצובים ואיכות שנשמרת לאורך זמן רב. המטבח, הוא אזור פעיל בבית ועל כן הוא חשוף ל"סכנות" שונות שעליו להיות מוגן בפניהן. יצירת מטבח מעץ מחייבת לבחור את החומרים והפתרונות הטובים ביותר.

נגר בכפר מציג: מטבח מודרני

חידוש מטבחים

החזיתות מיושנות? המטבח חסר השראה? אתם מקנאים במטבחים של אחרים? המענה הנוכחי עבור האחסון אינו מספק? הצרכים של היום אינם הצרכים שהיו לכם לפני כמה שנים? אתם יושבים במטבח שלכם ומפנטזים על מטבח אחר? ובכן אם גם אתם שואפים לשינוי ואם גם אתם מבינים שאין לכם תקציב עבור מטבח חדש – מטבח מודרני (שלא לדבר על חוסר הנוחות בלגור במתחם שיפוצים), הרי שגם אתם מוזמנים להפנים שישנה חלופה לא פחות אטרקטיבית – חידוש מטבחים!

נגר בכפר מציג: מטבח מודרני

מטבח מודרני – בקצב שלך

המטבח הוא המרכז של הבית. בין אם הכניסה אליו נעשית "רק" כדי לחטוף משהו קטן ובין אם מדובר בבישול לארוחה משפחתית, הוא מתאפיין בעשייה מתמדת, תנועתיות והעיצוב שלו נותן טון לחיים בבית.