Menu Leaf White w lines

נגרות למשרדים

נגרות למשרדים
נגרות מקצועית עונה על צורך הרבה יותר גדול מאשר פרקטיקה, וזאת כי נגרות מקצועית בין היתר גם משדרת יוקרה, רצינות, חזון ומגוון ערכים חשובים אשר מבקשים להעביר ללקוח שזה עתה נכנס למשרד.

כאשר עומדים לקראת תכנון של ריהוט למשרד, רצוי להשקיע בשילוב מדויק של פרקטיות, יצירתיות, מקצועיות, חזון ופדנטיות, וזאת על מנת שהריהוט יעמוד בשלושת המטרות העיקריות:

  1. יהיה פרקטי וייעל את העבודה.

  2. ישדר את התכונות אשר מאפיינות את מהות העסק.

  3. יהיה איכותי ועמיד לאורך זמן.

בין צורך למענה

מאחורי הביטוי "נגרות למשרדים" ניתן למצוא שלל כוונות ומטרות שיש להגשים ושלל נדבכים אשר דורשים התייחסות, ועל כן לקראת השלב הראשוני הנו להבין מהי מהות העסק ומהם הצרכים של העסק מבחינת נגרות, כאשר לשם כך יש להבין את החלוקה הפנימית של מתחם העבודה, את האופי העיצובי אליו שואפים, את כמות העובדים, את צרכי האחסון וכדומה, כאשר בין היתר יש לשקול שילובי חומרים משלימים – למשל נגיעות של זכוכית, הפרשי גבהים (על מנת ליצור אזורי עבודה), אזורי אחסון ייעודיים (למשל עבור פריטים קטנים), שילוב של תאורה נסתרת, זרימה של מרחב העבודה, הכנה למעברים של כבלים, אופציה עבור שינוע ואף משחק עם חלקים אשר יודעים בעת הצורך להיות יחידה עצמאית ובאותה נשימה להתאגד לכדי יצירה שלמה.

מהו הסגנון של המשרד שלכם?

אין זה מפתיע שלא מעט עסקים בוחרים בעץ כחומר מוביל עבור בניית הריהוט, וזאת כי מלבד העובדה שעץ איכותי לצד בנייה מקצועית ורמת גימור מוקפדת מעניקים תוצאה ראויה שתלווה את העסק לאורך שנים קדימה, גם יש להבין שעץ הנו חומר אשר משרה אווירה נינוחה וטבעית ובו זמנית יוקרתית ואלגנטית, כאשר ניתן להתפתח עמו למגוון סגנונות עיצוביים. כך למשל ניתן באמצעות ריהוט מעץ להשיג עיצוב משרד מודרני, עיצוב משרדים הייטק, עיצוב משרדי פסטורלי וכדומה, כך שכל עוד יש ניסיון, חזון, עץ איכותי וראייה היקפית – העץ יודע להתחבר ואף להוביל מגוון עיצובים מרהיבים.

הרווח מהצד של העובדים

דיברנו רבות על כך שריהוט מעץ משאיר רושם רב על הלקוחות, אך גם יש לקחת בחשבון את העובדים עצמם. גם העובדים מרוויחים רבות מסביבת עבודה בה חומר הגלם הנו עץ, וזאת כי כך ניתן להרגיש הרבה יותר מושקעים ומוערכים, ניתן להרגיש הרבה יותר בנוח להגיע ליום עבודה – ניתן לחוש בהרמוניה ואף בתחושה מרגיעה לצד סביבה מזמינה.

ליווי צמוד

לקוח שפונה אלינו עבור ריהוט המשרד יודע שהוא עומד לקבל יחס אישי ובו זמנית מקצועי, ליווי צמוד מתחילת בניית הקונספט ועד השארת התוצאה השלמה, אשר מתמזגת עם שאר הנתונים כהלכה. כמו כן, כל זאת מתאפשר לצד שביעות רצון מלאה, כאשר תמיד ישנה דלת פתוחה עבור כל צורך ותוספת רצויה.

משחק מושכל

בין אם מבקשים לבנות מערך חללי עבודה משותפים בהם יש צורך בזרימה ומצד שני בתחימה, ובין אם מבקשים לבנות משרד שמכיל מספר תאים נפרדים, או פשוט ספייס עבודה אחד גדול – הרי שחומר העץ עשוי להוות בחירה ראויה, כאמור כל על עוד מכניסים למשוואה מגוון משתנים נוספים, כגון משחק עם החסרת חומר, משחק עם גבהים, משחק עם טקסטורות, משחק עם משטחים, משחק עם מעברים, משחק עם תאים נסתרים וכדומה. מכאן שאם גם אתם מבקשים להשקיע במשרד שלכם אחת ולתמיד ואם גם אתם מבקשים איכות, דיוק, עמידה בזמנים, מחויבות, אמינות, ויחס אישי – גם אתם מוזמנים להצטרף אל מעגל הלקוחות הנרחב והמרוצה שלנו!

 

מאמרים נוספים

עכשיו בסושיאל

אהבתם? שתפו

מאמרים קשורים

ארונות קיר איכותיים ומעוצבים

ארון קיר מהווה כיום את אחד הארונות היותר מבוקשים, וזאת כי אנשים מבקשים לנצל את השטח באופן אידאלי – אם כי החדרים שבונים כיום פחות גדולים מבעבר ואם כי מבקשים להשאיר כמה שיותר מקום פנוי ומאוורר, מבלי ליצור תחושת עומס מעיקה.

ארונות אמבטיה: היופי בפרטים הקטנים

אחד הנכסים החשובים של חדר אמבטיה נוגע לארון אמבט, וזאת כי מדובר באלמנט עיצובי ופרקטי גם יחד, מדובר באלמנט שמאפשר לאחסן את סך התכולה הרצויה מאחורי דלתות ואף באופן מאורגן ומקוטלג לקבוצות, ובו זמנית מדובר באלמנט שמוסיף לא מעט אווירה ואף יוצק אמירה.

עיצוב מטבח מודרני – שילוב של עיצוב ואיכות

עיצוב מטבח מודרני הוא עיצוב ברוח התקופה. העיצוב צריך להתאים למה שנחשב "עכשיווי" אך להיות מעודכן מספיק כדי לשמש אותך בצורה הטובה ביותר גם בעוד שנים. העיצוב משלב לרוב קווים נקיים, הצבעים יכולים להיות מלאי תעוזה והטכנולוגיה במטבח היא חדשנית ותעבוד בשבילך.

נגר-בכפר-ואיציק-ניב-מציגים-נגרות-אומן

מטבח מעוצב

לעצב מטבח בהתאמה אישית זו משימה מורכבת ביותר, כי לפני הכול המטבח צריך להיות שימוש. מעבר לכך שעל המטבח להיות פרקטי הוא גם חייב לעמוד בציפיות של הלקוח ולהתאים לכל הדרישות שלו, ולכן חשוב לעצב אותו בצורה מושלמת. אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים להזמין שירות מקצועי של עיצוב מטבחים דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, כי זה בדיוק מה שאנחנו בנגר בכפר עושים מזה שנים רבות.

נגריות מטבחים שהופכות חלום למציאות

אחד האזורים השוקקים בבית הוא המטבח. הוא יכול לשמש אותך ואת בני משפחתך שעות רבות או מעטות, אך הפעילות בו מגוונת ומאופיינת בפעלתנות רבה. המטבח צריך לענות על צרכים שונים, בהם נוחות עבודה, פרקטיות ויופי. מטבח שנעים להיכנס אליו הוא מטבח שכיף לעבוד בו וליצור בו מטעמים ולבלות בו. נגריות מטבחים יוכלו לספק לך בדיוק את המטבח הזה.

נגר בכפר מציג נגרות אומן במטבחי עץ

מטבח מעץ – לתת לאיכות להוביל  

העץ הוא החומר המוביל בייצור רהיטים ומטבחים. החומר המסורתי עבר לאורך השנים שינויים רבים ובזכות טכנולוגיות מתקדמות אפשר ליהנות ממגוון רחב של עיצובים ואיכות שנשמרת לאורך זמן רב. המטבח, הוא אזור פעיל בבית ועל כן הוא חשוף ל"סכנות" שונות שעליו להיות מוגן בפניהן. יצירת מטבח מעץ מחייבת לבחור את החומרים והפתרונות הטובים ביותר.

נגר בכפר מציג: מטבח מודרני

חידוש מטבחים

החזיתות מיושנות? המטבח חסר השראה? אתם מקנאים במטבחים של אחרים? המענה הנוכחי עבור האחסון אינו מספק? הצרכים של היום אינם הצרכים שהיו לכם לפני כמה שנים? אתם יושבים במטבח שלכם ומפנטזים על מטבח אחר? ובכן אם גם אתם שואפים לשינוי ואם גם אתם מבינים שאין לכם תקציב עבור מטבח חדש – מטבח מודרני (שלא לדבר על חוסר הנוחות בלגור במתחם שיפוצים), הרי שגם אתם מוזמנים להפנים שישנה חלופה לא פחות אטרקטיבית – חידוש מטבחים!

נגר בכפר מציג: מטבח מודרני

מטבח מודרני – בקצב שלך

המטבח הוא המרכז של הבית. בין אם הכניסה אליו נעשית "רק" כדי לחטוף משהו קטן ובין אם מדובר בבישול לארוחה משפחתית, הוא מתאפיין בעשייה מתמדת, תנועתיות והעיצוב שלו נותן טון לחיים בבית.