Menu Leaf White w lines

נגריות מטבחים שהופכות חלום למציאות

נגריות מטבחים שהופכות חלום למציאות
אחד האזורים השוקקים בבית הוא המטבח. הוא יכול לשמש אותך ואת בני משפחתך שעות רבות או מעטות, אך הפעילות בו מגוונת ומאופיינת בפעלתנות רבה. המטבח צריך לענות על צרכים שונים, בהם נוחות עבודה, פרקטיות ויופי. מטבח שנעים להיכנס אליו הוא מטבח שכיף לעבוד בו וליצור בו מטעמים ולבלות בו. נגריות מטבחים יוכלו לספק לך בדיוק את המטבח הזה.

המקום של נגריות מטבחים בתהליך

תכנון, עיצוב ובניית המטבח שלך הוא תהליך. היום אפשר למצוא קטלוגים שונים של מטבחים ולמרות זאת אין כל צורך להתפשר על מטבח שכבר תוכנן באופן סטנדרטי. נגריות מאפשרות לך ליהנות מהתאמה מושלמת של המטבח שלך ומתהליך ששם דגש על הצרכים והבקשות שלך. בעת התכנון הנגרייה תביא בחשבון את המרכיבים הבאים:

בקשות מיוחדות – אנשים רבים חושבים שיש להם בקשה מיוחדת כיוון שהם עוד לא ראו את מה שהם מבקשים במקומות אחרים. למעשה, נגריות מטבחים יכולות להתמודד עם מגוון עיצובים ובקשות והנגרייה תעשה כל שניתן כדי להגשים עבורך את הבקשה שלך.
מדידות במקום – המדידות חייבות להילקח מהמקום ולשם כך אנשי מקצוע יגיעו אלייך וזאת לפני תחילת העבודה על המטבח. נגרי מטבחים יתכננו המטבח לאחר שיהיו להם את כל הנתונים המדויקים וזאת כדי להתאים את המטבח המושלם למרחב.
צבעוניות – הצבע של המטבח יכול להיות בדיוק כפי שחלמת עליו. הנגרייה מבינה כי המטבח צריך להיות אזור שכיף לבלות בו ולכן חשוב מאד לשתף את הצוות בכל בקשה ולדעת כי האפשרויות רבות יותר מכפי שמקובל לחשוב.
רמת גימור – מפרט הגימור צריך לשלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. הדבר כולל גם בחירה בארונות ומגירות ברמה הגבוהה ביותר וכן שימוש בחומרי גמר חדישים.

נגריית מטבחים

נגריית מטבחים היא המקום הנכון להגיע אליו כדי ליצור איכות חיים. המטבח שלך יכול לשמש אותך לאורך שנים רבות ולכן חשוב שהוא יהיה המטבח שתמיד רצית. הוא צריך להתאים לך ולמשפחה שלך וזאת אפשר לייצר רק בנגרייה אשר שמה אותך במרכז ומתכננת את כל השלבים בהתאם לרצונותייך
נגרי מטבחים יכולים לספק לך עבודה ברמה גבוהה כיוון שהם מכירים היטב את העבודה הנדרשת וכן הם יעברו איתך את כל התהליך, משלב תיאום הציפיות, לאורך התכנון ועד לשלב הביצוע וההתקנה של המטבח אצלך בבית בצורה מושלמת.

נגרי מטבחים

נגר בכפר הוא המקום לתכנן, לעצב, לבנות וליצור את המטבח שלך. כאן מחכים לך נגרי מטבחים אשר ישמחו לבצע את העבודה הטובה ביותר ובהתאמה אישית. לנגרייה ניסיון עשיר ואפשר לראות גם באתר דוגמאות של עבודות מגוונות.
אם חיפשת אחר נגריות מטבחים, הגעת אל המקום הנכון. אנו נשמח לשמוע מהו הצורך שלך, איזה חלום יש לך ולבנות עבורך מטבח בהתאמה אישית.

מאמרים נוספים

עכשיו בסושיאל

אהבתם? שתפו

מאמרים קשורים

ארונות קיר איכותיים ומעוצבים

ארון קיר מהווה כיום את אחד הארונות היותר מבוקשים, וזאת כי אנשים מבקשים לנצל את השטח באופן אידאלי – אם כי החדרים שבונים כיום פחות גדולים מבעבר ואם כי מבקשים להשאיר כמה שיותר מקום פנוי ומאוורר, מבלי ליצור תחושת עומס מעיקה.

ארונות אמבטיה: היופי בפרטים הקטנים

אחד הנכסים החשובים של חדר אמבטיה נוגע לארון אמבט, וזאת כי מדובר באלמנט עיצובי ופרקטי גם יחד, מדובר באלמנט שמאפשר לאחסן את סך התכולה הרצויה מאחורי דלתות ואף באופן מאורגן ומקוטלג לקבוצות, ובו זמנית מדובר באלמנט שמוסיף לא מעט אווירה ואף יוצק אמירה.

משרדים

נגרות למשרדים

נגרות מקצועית עונה על צורך הרבה יותר גדול מאשר פרקטיקה, וזאת כי נגרות מקצועית בין היתר גם משדרת יוקרה, רצינות, חזון ומגוון ערכים חשובים אשר מבקשים להעביר ללקוח שזה עתה נכנס למשרד.

עיצוב מטבח מודרני – שילוב של עיצוב ואיכות

עיצוב מטבח מודרני הוא עיצוב ברוח התקופה. העיצוב צריך להתאים למה שנחשב "עכשיווי" אך להיות מעודכן מספיק כדי לשמש אותך בצורה הטובה ביותר גם בעוד שנים. העיצוב משלב לרוב קווים נקיים, הצבעים יכולים להיות מלאי תעוזה והטכנולוגיה במטבח היא חדשנית ותעבוד בשבילך.

נגר-בכפר-ואיציק-ניב-מציגים-נגרות-אומן

מטבח מעוצב

לעצב מטבח בהתאמה אישית זו משימה מורכבת ביותר, כי לפני הכול המטבח צריך להיות שימוש. מעבר לכך שעל המטבח להיות פרקטי הוא גם חייב לעמוד בציפיות של הלקוח ולהתאים לכל הדרישות שלו, ולכן חשוב לעצב אותו בצורה מושלמת. אם גם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם רוצים להזמין שירות מקצועי של עיצוב מטבחים דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, כי זה בדיוק מה שאנחנו בנגר בכפר עושים מזה שנים רבות.

נגר בכפר מציג נגרות אומן במטבחי עץ

מטבח מעץ – לתת לאיכות להוביל  

העץ הוא החומר המוביל בייצור רהיטים ומטבחים. החומר המסורתי עבר לאורך השנים שינויים רבים ובזכות טכנולוגיות מתקדמות אפשר ליהנות ממגוון רחב של עיצובים ואיכות שנשמרת לאורך זמן רב. המטבח, הוא אזור פעיל בבית ועל כן הוא חשוף ל"סכנות" שונות שעליו להיות מוגן בפניהן. יצירת מטבח מעץ מחייבת לבחור את החומרים והפתרונות הטובים ביותר.

נגר בכפר מציג: מטבח מודרני

חידוש מטבחים

החזיתות מיושנות? המטבח חסר השראה? אתם מקנאים במטבחים של אחרים? המענה הנוכחי עבור האחסון אינו מספק? הצרכים של היום אינם הצרכים שהיו לכם לפני כמה שנים? אתם יושבים במטבח שלכם ומפנטזים על מטבח אחר? ובכן אם גם אתם שואפים לשינוי ואם גם אתם מבינים שאין לכם תקציב עבור מטבח חדש – מטבח מודרני (שלא לדבר על חוסר הנוחות בלגור במתחם שיפוצים), הרי שגם אתם מוזמנים להפנים שישנה חלופה לא פחות אטרקטיבית – חידוש מטבחים!

נגר בכפר מציג: מטבח מודרני

מטבח מודרני – בקצב שלך

המטבח הוא המרכז של הבית. בין אם הכניסה אליו נעשית "רק" כדי לחטוף משהו קטן ובין אם מדובר בבישול לארוחה משפחתית, הוא מתאפיין בעשייה מתמדת, תנועתיות והעיצוב שלו נותן טון לחיים בבית.